Plugins - Akismet Spam Protection - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (202 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
he_IL: %1$s שינה את הסטטוס של התגובה ל%2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
he_IL[0]: לא ניתן היה לבדוק תגובה אחת.
he_IL[1]: לא ניתן היה לבדוק %d תגובות.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
he_IL[0]: תגובה אחת הועברה ל- "תגובות זבל".
he_IL[1]: %d תגובות הועברו ל- "תגובות זבל".

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: %s approved | %s approved
he_IL[0]: %s תגובות אושרו
he_IL[1]: %s תגובות אושרו

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
he_IL[0]: תגובה אחת סומנה כתגובת זבל.
he_IL[1]: %s תגובות סומנו כתגובות זבל.

en: %s false positive | %s false positives
he_IL[0]: תגובת זבל אחת שלא סומנה.
he_IL[1]: %s תגובות זבל שלא סומנו.

en: %s missed spam | %s missed spam
he_IL[0]: פספסנו תגובת זבל אחת
he_IL[1]: פספסנו %s תגובות זבל

en: %s reported this comment as not spam.
he_IL: %s סימן תגובה זו כתגובה מאושרת.

en: %s reported this comment as spam.
he_IL: %s סימן תגובה זו כתגובת זבל.

en: (undo)
he_IL: (לבטל)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
he_IL[0]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> סינן %2$s תגובות זבל.
he_IL[1]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> סינן %2$s תגובות זבל.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
he_IL[0]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> הגן על האתר שלך מפני <a href="%2$s">תגובת ספאם אחת</a>.
he_IL[1]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> הגן על האתר שלך מפני <a href="%2$s">%3$s תגובות ספאם</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
he_IL: <a href="%s">אקיזמט</a> מונע מתגובות הספאם להגיע לבלוג שלך.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
he_IL[0]: <strong class="count">תגובת זבל %1$s</strong> נחסמה על ידי <strong>אקיזמט</strong>
he_IL[1]: <strong class="count">%1$s תגובות זבל</strong> נחסמו על ידי <strong>אקיזמט</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
he_IL: <strong>כמעט סיימנו</strong> - הגדר את התצורה של אקיזמט והיפרד מתגובות הזבל לשלום

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
he_IL: מפתח API של אקיזמט באורך 12 תווים. ניתן לקבלו ב akismet.com/get

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: API key must be set to fetch stats.
he_IL: יש להגדיר מפתח API לקבלת נתונים סטטיסטיים.

en: Account
he_IL: חשבון

en: Accuracy
he_IL: דיוק

en: Active
he_IL: פעיל

en: Akismet
he_IL: אקיזמט

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
he_IL: לאקיזמט %s נדרשת גרסת וורדפרס %s או מעלה.

en: Akismet Anti-Spam
he_IL: אקיזמט אנטי-ספאם

en: Akismet Configuration
he_IL: הגדרות אקיזמט

en: Akismet Error Code: %s
he_IL: קוד שגיאה של אקיזמט: %s

en: Akismet FAQ
he_IL: שאלות נפוצות של אקיזמט

en: Akismet Setup
he_IL: התקנת אקיזמט

en: Akismet Stats
he_IL: סטטיסטיקות אקיזמט

en: Akismet Support
he_IL: התמיכה של אקיזמט

en: Akismet Widget
he_IL: וידג'ט אקיזמט

en: Akismet anti-spam strictness
he_IL: רמת ההגנה של אקיזמט

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
he_IL: אקיזמט סימן תגובה זו כתגובת זבל במהלך בדיקה אוטומטית.

en: Akismet caught this comment as spam.
he_IL: אקיזמט סימן תגובה זו כתגובת זבל

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
he_IL[0]: אקיזמט בדק תגובה אחת.
he_IL[1]: אקיזמט בדק %s תגובות.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
he_IL: אקיזמט אישר תגובה זו במהלך סריקה אוטומטית.

en: Akismet cleared this comment.
he_IL: אקיזמט אישר תגובה זו.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
he_IL: אקיזמט לא יכול היה לבדוק מחדש את התגובות שלך לספאם.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
he_IL: אקיזמט נתקל בבעיה בדרישת SSL קודמת והשבית אותה זמנית. הוא יתחיל להשתמש שוב ב- SSL תוך זמן קצר.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
he_IL: אקיזמט מסנן תגובות זבל, כך שתוכל להתמקד בדברים חשובים יותר.

en: Akismet has detected a problem.
he_IL: בעיה באקיזמט.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
he_IL[0]: אקיזמט מגן עליך כבר שעה אחת!
he_IL[1]: אקיזמט מגן עליך כבר %d שעות!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
he_IL[0]: אקיזמט מגן עליך כבר דקה אחת!
he_IL[1]: אקיזמט מגן עליך כבר %d דקות!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
he_IL[0]: אקיזמט מגן עליך כבר יום אחד!
he_IL[1]: אקיזמט מגן עליך כבר %s ימים!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
he_IL: אקיזמט אינו מוגדר. נא להזין מפתח API.

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
he_IL: אקיזמט מגן עכשיו על האתר שלך מתגובות זבל. כתיבה מהנה!

en: Akismet privacy notice
he_IL: הודעת פרטיות של אקיזמט

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
he_IL: אקיזמט ביצע בדיקה חוזרת וסימן את התגובה כתגובת זבל.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
he_IL: אקיזמט ביצע בדיקה חוזרת ואישר את התגובה.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
he_IL: אקיזמט לא יכל לבדוק את התגובה הזו (מענה: %s) אבל ינסה שוב מאוחר יותר באופן אוטומטי.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
he_IL: אקיזמט לא הצליח לבדוק את התגובה הזו, אבל ינסה שוב מאוחר יותר.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
he_IL: אקיזמט לא יכול לבצע בדיקה חוזרת לתגובה (שגיאה: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
he_IL: אקיזמט לא הצליח לבדוק את התגובה הזו שוב.

en: All systems functional.
he_IL: כל המערכות פונקציונליות.

en: All time
he_IL: מצטבר

en: Always put spam in the Spam folder for review.
he_IL: תמיד להעביר את כל הספאם לתיקיית הספאם לצורך מעקב.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
he_IL: מפתח ה- API של אקיזמט הוגדר בקובץ %s עבור אתר זה.

en: Anti-Spam Settings
he_IL: הגדרות סינון ספאם

en: Awaiting spam check
he_IL: ממתין לבדיקת ספאם

en: Cancelled
he_IL: מבוטל

en: Change
he_IL: לשנות

en: Cheatin&#8217; uh?
he_IL: מרמה, אה?

en: Check for Spam
he_IL: מצא תגובות זבל

en: Checking for Spam (%1$s%)
he_IL: בודק ספאם  (%1$s%)

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
he_IL: ניתן לבחור מחיקה אוטומטית של הספאם הגרוע ביותר, או לחלופין להשאירו בתיקיית הספאם.

en: Cleaning up spam takes time.
he_IL: מחיקת ספאם אורכת זמן.

en: Cleared by Akismet
he_IL: אושר על ידי אקיזמט

en: Click the Use this Key button.
he_IL: לחצ/י על כפתור ״להשתמש במפתח זה״.

en: Comment #%d could not be checked.
he_IL: לא ניתן היה לבדוק את התגובה #%d.

en: Comment #%d is not spam.
he_IL: התגובה #%d אינה תגובת זבל.

en: Comment #%d is spam.
he_IL: התגובה #%d היא תגובת זבל.

en: Comment History
he_IL: היסטוריית תגובות

en: Comment discarded.
he_IL: התגובה הוסרה.

en: Comment not found.
he_IL: התגובה לא נמצאה.

en: Comment status was changed to %s
he_IL: סטאטוס התגובה שונה ל%s

en: Comment was caught by %s.
he_IL: התגובה נלכדה על ידי %s.

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Connect with API key
he_IL: התחבר עם מפתח API

en: Connect with Jetpack
he_IL: התחבר עם Jetpack

en: Contact Akismet support
he_IL: ליצור קשר עם התמיכה של אקיזמט

en: Copy and paste the API key into the text field.
he_IL: העתק/י והדבק/י את מפתח הAPI לשדה המתאים.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
he_IL: נכון לעכשיו אין אפשרות להשיג נתונים סטטיסטיים. נא לנסות שוב.

en: Detailed Stats
he_IL: נתונים מפורטים

en: Disabled.
he_IL: לא פעיל.

en: Disconnect this account
he_IL: לנתק חשבון זה

en: Display a privacy notice under your comment forms.
he_IL: להציג הצהרת פרטיות מתחת לטופס התגובות שלך.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
he_IL: הצג את מספר תגובות הזבל שאקיזמט איתר.

en: Do not display privacy notice.
he_IL: לא להציג הצהרת פרטיות

en: Eliminate spam from your site
he_IL: הסר תגובות זבל מהאתר שלך

en: Enabled.
he_IL: פעיל.

en: Enter an API Key
he_IL: הזנת מפתח API

en: Enter your API key
he_IL: הזנת מפתח API

en: Enter/remove an API key.
he_IL: להזין/להסיר מפתח API.

en: Failed to connect to Akismet.
he_IL: שגיאה בהתחברות לאקיזמט.

en: Flagged as spam by %s
he_IL: סומנה כתגובת זבל על ידי %s

en: Flagged as spam by Akismet
he_IL: תגובת זבל

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף

en: For more information: %s
he_IL: למידע נוסף: %s

en: History
he_IL: היסטוריה

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
he_IL: אם מופעל, אקיזמט ימחק באופן אוטומטי את תגובות הזבל מהסוג הנורא ביותר במקום להעביר אותן לתיקיית הזבל.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
he_IL: אם מופעל, מספר התגובות המאומות יופיע בצד כל מחבר תגובות בעמוד רשימת התגובות.

en: If you already have an API key
he_IL: אם כבר יש לך מפתח API

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
he_IL: ב- 2012, אקיזמט החלה להשתמש בתכניות מנויים עבור כל החשבונות (גם החינמיים שבהם). אף תכנית לא הוקצתה לחשבונך. נעריך זאת אם <a href="%s" target="_blank">תתחבר לחשבון שלך</a> ותבחר אחת.

en: Manual Configuration
he_IL: הגדרת תצורה ידנית

en: Manually enter an API key
he_IL: להזין מפתח API באופן ידני

en: Missing
he_IL: חסר

en: Network functions are disabled.
he_IL: פונקציות הרשת לא זמינות.

en: New to Akismet
he_IL: חדש עם אקיזמט

en: Next Billing Date
he_IL: תאריך החיוב הבא

en: No Subscription Found
he_IL: לא נמצא מנוי

en: No comment history.
he_IL: אין הסטוריה לתגובה.

en: No comments were caught as spam.
he_IL: אין תגובות שסומנו כתגובות זבל.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
he_IL: לא לדאוג! צרו עמנו קשר ואנחנו נפתור את הבעיה.

en: Note:
he_IL: הערה:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
he_IL: בעמוד זה ניתן להגדיר את תוסף אקיזמט.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
he_IL: בדף זה תוכל לעדכן את ההגדרות של אקיזמט ולצפות בתגובות זבל.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
he_IL: בעמוד הזה ניתן לראות סטטיסטיקה אודות הספאם שסונן באתר שלך.

en: Overview
he_IL: סקירה

en: Past six months
he_IL: בשישה חודשים האחרונים

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
he_IL: נא <a href="%1$s">לשדרג את וורדפרס</a> לגרסה עדכנית, או <a href="%2$s">לחזור לגרסה 2.4 של תוסף אקיזמט</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
he_IL: בכל שאלה, אנא <a href="%s" target="_blank">צור קשר עם צוות התמיכה</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
he_IL: נא לבדוק את <a href="%s">ההגדרות של אקיזמט</a> וליצור קשר עם ספק האחסון אם הבעיה ממשיכה.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
he_IL: נא ליצור קשר עם <a href="%s" target="_blank">התמיכה של אקיזמט</a> לעזרה.

en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
he_IL: אנא הזן מפתח חדש או <a href="%s" target="_blank">צור קשר עם התמיכה של אקיזמט</a>.

en: Please update your payment information.
he_IL: אנא עדכן את פרטי התשלום שלך.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
he_IL: כדי להפעיל מחדש את המנוי, יש לעבור <a href="%s" target="_blank">לעמוד החשבון של אקיזמט</a>.

en: Privacy
he_IL: פרטיות

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
he_IL[0]: תגובה אחת עובדה.
he_IL[1]: %d תגובות עובדו.

en: Re-adding...
he_IL: מוסיף מחדש...

en: Remove this URL
he_IL: להסיר כתובת URL

en: Removing...
he_IL: מסיר...

en: SSL Status
he_IL: סטטוס SSL

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Set up a different account
he_IL: לחבר חשבון אחר

en: Set up your Akismet account
he_IL: צור את חשבון האקיזמט שלך

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
he_IL: הגדירו את החשבון שלכם באקיזמט כדי להפעיל סינון ספאם באתר הזה.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Show approved comments
he_IL: הצג תגובות שאושרו

en: Show the number of approved comments beside each comment author
he_IL: להציג את מספר התגובות המאושרות ליד שם כותב התגובה

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
he_IL: להציג את מספר התגובות שאושרו ליד השם של כתובת התגובה בעמוד רשימת התגובות.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
he_IL: להרשם לחשבון באתר %s ולקבל מפתח API.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
he_IL: למחוק מייד את הספאם הנפוץ והגרוע ביותר כך שלא אראה אותו לעולם.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
he_IL: ישנן מספר תגובות שעדיין לא נבדקו על ידי אקיזמט. הן מופיעות כרגע כממתינות לאישור, עד לבדיקה שתיעשה באופן אוטומטי מאוחר יותר.

en: Spam Blocked
he_IL: תגובות נחסמו

en: Spam blocked | Spam blocked
he_IL[0]: ספאם שנחסם

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
he_IL[0]:  <a href="%1$s">תגובות זבל</a> מעל יום 1 ימחקו אוטומטית.
he_IL[1]:  <a href="%1$s">תגובות זבל</a> מעל %2$d ימים ימחקו אוטומטית.

en: Statistics
he_IL: סטטיסטיקות

en: Stats response could not be decoded.
he_IL: לא ניתן היה לפרש את נתוני הסטטיסטיקה.

en: Status
he_IL: מצב

en: Strictness
he_IL: רמת סינון

en: Subscription Type
he_IL: סוג מנוי

en: Suspended
he_IL: מושהה

en: Temporarily disabled.
he_IL: לא פעיל זמנית.

en: The API key you entered could not be verified.
he_IL: לא ניתן לאמת את המפתח שהוזן.

en: The Akismet subscription plan
he_IL: תכנית המנוי של אקיזמט

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
he_IL: לא ניתן היה להתחבר ל- akismet.com. אנא פנה <a href="%s" target="_blank">למדריך שלנו בנוגע לחומות אש</a> ובדוק את תצורת השרת שלך.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
he_IL: המפתח שהוזן אינו תקין.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
he_IL: מצב המנוי - פעיל, מבוטל, או מושהה.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
he_IL: התקופה עבורה יוצגו הסטטיסטיקות. אפשרויות: 60 ימים, 6 חודשים, הכל

en: The value provided is not a valid and registered API key.
he_IL: מפתח ה-API שסופק אינו תקין.

en: There is a problem with your API key.
he_IL: יש בעיה עם המפתח שלך.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
he_IL: לא היו תגובות לבדוק. אקיזמט יבדוק אך ורק תגובות שממתינות בתור.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
he_IL[0]: כרגע ממתינה <a href="%2$s">תגובת אחת</a> לבדיקת ספאם.
he_IL[1]: כרגע ממתינות <a href="%2$s">%1$s תגובות</a> לבדיקת ספאם.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
he_IL: אין כרגע תגובות <a href='%s'>ממתינות</a> לבדיקת ספאם.

en: This comment was reported as not spam.
he_IL: תגובה זו דווחה כלא זבל.

en: This comment was reported as spam.
he_IL: תגובה זו דווחה כתגובת זבל.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
he_IL: אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
he_IL: מפתח ה-API של אתר זה נמצא בקוד, ולא ניתן לשינוי באמצעות ה-API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
he_IL: מפתח ה-API של אתר זה נמצא בקוד, ולא ניתן למחיקה.

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
he_IL: על מנת להמשיך את השירות שלך, <a href="%s" target="_blank">שדרג למנוי Enterprise</a> המאפשר שימוש עם אקיזמט במספר בלתי מוגבל של אתרים.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
he_IL: כדי לסייע לאתר שלך לעמוד בדרישות חוקי השקיפות של ה-GDPR, אקיזמט יכול  להציג הודעה למשתמשים שלך בטופסי התגובה באתר. אפשרות זו מושבתת כברירת מחדל, אולם ניתן להפעיל אותה לעיל.

en: URL removed
he_IL: כתובת URL  הוסרה

en: Un-spammed by %s
he_IL: סומן כתגובת לגיטימית על ידי %s

en: Upgrade
he_IL: לשדרג

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
he_IL: השתמש ב-Jetpack כדי להפעיל את אקיזמט.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
he_IL: בשימוש אצל מיליונים, אקיזמט הוא ככל הנראה הדרך הטובה ביותר בעולם <strong>להגן על הבלוג שלך מפני ספאם</strong>! עם אקיזמט, האתר שלך מוגן גם כשאתה ישן. על מנת להתחיל, לחץ <a href="admin.php?page=akismet-key-config">כאן</a> כדי ליצור את מפתח ה- API שלך.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
he_IL: בשימוש אצל מיליונים, אקיזמט הוא ככל הנראה הדרך הטובה ביותר בעולם <strong>להגן על הבלוג שלך מפני ספאם</strong>! הוא מגן על האתר שלך גם כשאתה ישן. על מנת להתחיל, הפעל את התוסף של אקיזמט ואז יצר את מפתח ה- API שלך בדף ההגדרות של אקיזמט.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
he_IL: בשימוש אצל מיליונים, אקיזמט הוא ככל הנראה הדרך הטובה ביותר בעולם <strong>להגן על הבלוג שלך מפני ספאם</strong>! תצורת האתר שלך הוגדרה במלואה, והוא מוגן גם כשאתה ישן.

en: View comment history
he_IL: צפה בהיסטוריית תגובות

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
he_IL: אין באפשרותנו לעבד את התשלום שלך. אנא <a href="%s" target="_blank">עדכן את פרטי התשלום שלך</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
he_IL: אנו אוספים מידע אודות המבקרים אשר מגיבים באתרים העושים שימוש בשירות אקיזמט למניעת תגובות זבל. המידע שאנו אוספים תלוי בהגדרות של אקיזמט בכל אתר ואתר, אבל באופן כללי כולל את כתובת ה-IP של מחבר התגובה, מזהה הדפדפן שלו, כתובת האתר, ומידע נוסף אשר סופק על ידי מחבר התגובה כגון השם, כתובת האימייל, והתגובה עצמה.

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
he_IL: תרצה לבדוק <a href="%s">תגובות ממתינות</a>?

en: You are connected as %s.
he_IL: אתה מחובר בתור %s.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
he_IL: תוכל/י לעזור לנו להילחם בספאם ולשדרג את המנוי שלך <a href="%s" target="_blank">באמצעות תשלום סמלי</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
he_IL: אין לך תכנית אקיזמט.

en: You don't have permission to do that.
he_IL: אין לך הרשאות לבצע את זה.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
he_IL: יש צורך להזין מפתח API כדי להפעיל את אקיזמט באתר שלך.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Plus subscription.
he_IL: אתה משתמש עם אקיזמט ביותר מדי אתרים עבור מנוי ה-Plus שלך.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Plus subscription allows.
he_IL: אתה משתמש עם מפתח האקיזמט שלך ביותר אתרים ממה שמנוי ה-Plus שלך מתיר.

en: Your API key is no longer valid.
he_IL: מפתח ה-API שלך כבר לא בתוקף.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
he_IL: תכנית האקיזמט שלך בוטלה.

en: Your Akismet subscription is suspended.
he_IL: המנוי שלך לאקיזמט מושהה.

en: Your Plus subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Plus subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
he_IL: מנוי ה-Plus שלך מתיר שימוש באקיזמט עבור אתר אחד בלבד. אנא <a href="%s" target="_blank">רכוש מנויי Plus נוסף</a> או שדרג למנוי Enterprise המתיר שימוש באקיזמט עבור מספר בלתי מוגבל של אתרים.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
he_IL: השרת אינו יכול לבצע בקשות SSL; יש ליצור קשר עם מנהל האתר כדי להוסיף תמיכה בבקשות SSL.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
he_IL: יתכן שחומת אש בשרת חוסמת את האקיזמט מלגשת ל-API שלו. יש ליצור קשר עם חברת האחסון, ולהפנות אותם אל <a href="%s" target="_blank">המדריך שלנו אודות חומות אש</a>.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
he_IL: האתר שלך לא יכול היה להתחבר לשרתים של אקיזמט.

en: Your subscription for %s is cancelled.
he_IL: המנוי שלך עבור %s בוטל.

en: Your subscription for %s is suspended.
he_IL: המנוי שלך עבור %s מושהה.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
he_IL: חברת האחסון או מנהל השרת ביטלו את אפשרות השימוש בפונקציית <code>gethostbynamel</code>.  <strong>לא ניתן להפעיל את אקיזמט עד שבעיה זו תתוקן.</strong> נא ליצור קשר עם חברת האחסון או מנהל השרת, ולספק להם את<a href="%s" target="_blank">המידע הזה אודות דרישות המערכת של אקיזמט</a>.

[ctx: comments]
en: Spam
he_IL: תגובת זבל
