Print Invoice & Delivery Notes for WooCommerce - en to el translation catalogue (142 entries)

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoices
el: Τιμολόγια

en: Print Invoice
el: Εκτύπωση Τιμολογίου

en: Print Invoices
el: Εκτύπωση Τιμολογίων

en: Invoice created.
el: Το Τιμολόγιο Δημιουργήθηκε

en: Invoices created.
el: Τα Τιμολόγια Δημιουργήθηκαν

en: Show "Print Invoice" button
el: Εμφάνιση κουμπίου "Εκτύπωση Τιμολογίου"

en: Delivery Note
el: Δελτίο παράδοσης

en: Delivery Notes
el: Σημειώσεις παράδοσης.

en: Print Delivery Note
el: Εκτύπωση Δελτίου Αποστολής

en: Print Delivery Notes
el: Εκτύπωση Δελτίων Αποστολών

en: Delivery Note created.
el: Η Σημείωση Παράδοσης δημιουργήθηκε.

en: Delivery Notes created.
el: Οι Σημιώσεις Παράδοσης δημιουργήθηκαν

en: Show "Print Delivery Note" button
el: Εμφάνιση κουμπιού " Εκτύπωση Σημείωση Παράδοσης "

en: Receipt
el: Απόδειξη

en: Receipts
el: Αποδείξεις

en: Print Receipt
el: Εκτύπωση Απόδειξης

en: Print Receipts
el: Εκτύπωση Αποδείξεων

en: Receipt created.
el: Η Απόδειξη δημιουργήθηκε

en: Receipts created.
el: Οι αποδείξεις δημιουργήθηκαν

en: Show "Print Receipt" button
el: Εμφάνιση κουμπιού "Εκτύπωση Απόδειξης"

en: Order
el: Παραγγελία

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Print Order
el: Εκτύπωση Παραγγελίας

en: Print Orders
el: Εκτώπωση Παραγγελιών

en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Do you really want to reset the counter to zero? This process can't be undone.
el: Θέλετε πραγματικά να μηδενίσετε το μετρητή; Δεν είναι δυνατή η αναίρεση αυτής της διαδικασίας.

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Template
el: Πρότυπο

en: Style
el: Στύλ

en: The default print style. Read the <a href="%1$s">FAQ</a> to learn how to customize it.
el: Το προεπιλεγμένο στυλ εκτύπωσης. Διαβάστε τις <a href="%1$s"> Συνήθεις ερωτήσεις </a> για να μάθετε πώς να το προσαρμόσετε.

en: Shop Logo
el: Λογότυπο Καταστήματος

en: A shop logo representing your business. When the image is printed, its pixel density will automatically be eight times higher than the original. This means, 1 printed inch will correspond to about 288 pixels on the screen.
el: Το λογότυπο καταστήματος που αντιπροσωπεύει την επιχείρησή σας. Όταν εκτυπώνεται η εικόνα, η πυκνότητα των εικονοστοιχείων της θα είναι αυτόματα οκτώ φορές υψηλότερη από την αρχική. Αυτό σημαίνει, 1 τυπωμένη ίντσα θα αντιστοιχεί σε περίπου 288 pixel στην οθόνη.

en: Shop Name
el: Όνομα Καταστήματος

en: The shop name. Leave blank to use the default Website or Blog title defined in WordPress settings. The name will be ignored when a Logo is set.
el: Το όνομα του καταστήματος. Αφήστε κενό για να χρησιμοποιήσετε τον προεπιλεγμένο ιστότοπο ή τον τίτλο ιστολογίου που ορίζεται στις ρυθμίσεις του WordPress. Το όνομα θα αγνοηθεί όταν έχει οριστεί ένα λογότυπο.

en: Shop Address
el: Διεύθυνση καταστήματος

en: The postal address of the shop or even e-mail or telephone.
el: Η ταχυδρομική διεύθυνση του καταστήματος ή ακόμα και e-mail ή τηλέφωνο.

en: Complimentary Close
el: Ευχαριστήριο Mήνυμα

en: Add a personal close, notes or season greetings.
el: Προσθέστε ένα προσωπικό μήνυμα κλείσιματος, σημειώσεις ή χαιρετισμούς σεζόν.

en: Policies
el: Πολιτικές

en: Add the shop policies, conditions, etc.
el: Προσθέστε τις πολιτικές καταστήματος, τους όρους κ.λπ.

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Add a footer imprint, instructions, copyright notes, e-mail, telephone, etc.
el: Προσθέστε ένα αποτύπωμα στο υποσέλιδο , οδηγίες, σημειώσεις πνευματικών δικαιωμάτων, e-mail, τηλέφωνο κ.λπ.

en: Pages & Buttons
el: Σελίδες & Κουμπία

en: Print Page Endpoint
el: Εκτύπωση Σελίδας Τελικού Σημείου

en: The endpoint is appended to the accounts page URL to print the order. It should be unique.
el: Το τελικό σημείο προσαρτάται στη διεύθυνση URL της σελίδας λογαριασμών για την εκτύπωση της παραγγελίας. Θα πρέπει να είναι μοναδικό.

en: Show print link in customer emails
el: Εμφάνιση συνδέσμου εκτύπωσης στο email του πελάτη

en: This includes the emails for a new, processing and completed order. On top of that the customer invoice email also includes the link.
el: Αυτό περιλαμβάνει τα μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για μια νέα, επεξεργασμένη και ολοκληρωμένη παραγγελία. Επιπλέον, το email τιμολογίου πελάτη περιλαμβάνει επίσης τον σύνδεσμο.

en: My Account
el: Ο Λογαριασμός μου

en: Show print button on the "View Order" page
el: Εμφάνιση κουμπιόυ εκτύπωσης στην σελίδα "Προβολή παραγγελίας"

en: Show print buttons on the "My Account" page
el: Εμφάνιση κουμπιόυ εκτύπωσης στην σελίδα "Ο Λογαριασμός μου"

en: Numbering
el: Αρίθμηση

en: Create invoice numbers
el: Δημιουργήστε αριθμό τιμολογίων

en: Next Number
el: Επόμενος αριθμός

en: The next invoice number.
el: Ο επόμενος αριθμός τιμολογίου.

en: Number Prefix
el: Πρόθεμα αριθμού

en: This text will be prepended to the invoice number.
el: Αυτό το κείμενο θα προστεθεί στον αριθμό τιμολογίου.

en: Number Suffix
el: Επίθημα αριθμού

en: This text will be appended to the invoice number.
el: Αυτό το κείμενο θα προσαρτηθεί στον αριθμό τιμολογίου.

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: The print buttons are available on the order listing and on the order detail screen.
el: Τα κουμπιά εκτύπωσης είναι διαθέσιμα στην λίστα παραγγελιών και στην οθόνη λεπτομερειών παραγγελίας.

en: This section lets you customise the content. You can preview the <a href="%1$s" target="%4$s" class="%5$s">invoice</a>, <a href="%2$s" target="%4$s" class="%5$s">delivery note</a> or <a href="%3$s" target="%4$s" class="%5$s">receipt</a> template.
el: Αυτή η ενότητα σάς επιτρέπει να προσαρμόσετε το περιεχόμενο. Μπορείτε να κάνετε προεπισκόπηση των προτύπων <a href="%1$s" target="%4$s" class="%5$s"> τιμολογίο</a>, <a href = "% 2 $ s" target = " % 4 $ s "class ="% 5 $ s "> δελτίο παράδοσης </a> ή <a href="%3$s" target="%4$s" class="%5$s"> απόδειξη < / a>.

en: Select
el: Επιλογή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Print your order
el: Εκτυπώστε την παραγγελια σας

en: Print:
el: Εκτύπωση :

en: Open print view in browser
el: Ανοίξτε την προβολή εκτύπωσης στο πρόγραμμα περιήγησης

en: Print now
el: Εκτώπωση Τώρα

en: Order Printing
el: Εκτύπωση Παραγγελίας

en: Invoice number:
el: Αριθμός Τιμολογίου:

en: Invoice date:
el: Ημερομηνία Τιμολογίου:

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating
el: Εάν έχετε λίγο χρόνο, ενημερώστε μας γιατί το απενεργοποιείτε

en: Submit & Deactivate
el: Υποβολή & απενεργοποίηση

en: Deactivate
el: Απενεργοποίηση

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Yes - Deactivate
el: Ναι - Απενεργοποίηση

en: I found a better plugin
el: Βρήκα ένα καλύτερο πρόσθετο

en: What's the plugin's name?
el: Ποιο είναι το όνομα του προσθέτου;

en: I only needed the plugin for a short period
el: Χρειάζομαι το πρόσθετο μόνο για μικρό χρονικό διάστημα

en: The plugin is not working
el: Το πρόσθετο δεν λειτουργεί

en: Kindly share what didn't work so we can fix it for future users...
el: Παρακαλούμε πείτε μας τι δεν λειτούργησε, ώστε να το διορθώσουμε για τους μελλοντικούς χρήστες...

en: The plugin is great, but I need specific feature that you don't support
el: Το πρόσθετο είναι εξαιρετικό , αλλά χρειάζομαι συγκεκριμένη δυνατότητα που δεν υποστηρίζετε

en: What feature?
el: Τι χαρακτηριστικό;

en: I don't like to share my information with you
el: Δεν επιθυμώ να μοιραστώ τις πληροφορίες μου μαζί σας

[ctx: the text of the 'other' reason for deactivating the plugin that is shown in the modal box.]
en: Other
el: Άλλο

en: Frequently Asked Questions for %s
el: Συχνές Ερωτήσεις για% s

en: FAQ & Support
el: Συχνές ερωτήσεις & υποστήριξη

en: Reset usage tracking
el: Επαναφορά παρακολούθησης χρήσης

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data
el: Αυτό θα επαναφέρει τις ρυθμίσεις παρακολούθησης χρήσης, αναγκάζοντας να εμφανίσει ξανά το μήνυμα και δεν θα σταθεί κανένα δεδομένο

en: Once in a Week
el: Μία φορά την εβδομάδα

en: Allow
el: Αποδοχή

en: No thanks
el: Οχι ευχαριστώ

en: Follow %s
el: Ακολουθήστε το% s

en: Thank you for activating or updating to the latest version of WooCommerce Print Invoice & Delivery Note! If you're a first time user, welcome! You're well on your way to explore the print functionality for your WooCommerce orders.
el: Σας ευχαριστούμε που ενεργοποιήσατε ή ενημερώσατε την τελευταία έκδοση του WooCommerce Print Invoice & Delivery Note! Εάν είστε για πρώτη φορά χρήστης , καλώς ήλθατε! Είστε έτοιμοι να εξερευνήσετε τη λειτουργικότητα εκτύπωσης για τις παραγγελίες σας στο WooCommerce.

en: Get Started with WooCommerce Print Invoice & Delivery Note
el: Ξεκινήστε με το WooCommerce Print Invoice & Delivery Note

en: Add settings
el: Προσθήκη Ρυθμίσεων

en: To enable the print functionality for your invoices, delivery notes & receipts, you just need to set it up under WooCommerce -> Settings -> Print page. Here you can also setup the Company Logo that will appear on the printed items, Company Address & other information.
el: Για να ενεργοποιήσετε τη λειτουργία εκτύπωσης για τα τιμολόγια, τις σημειώσεις παράδοσης και τις αποδείξεις, απλώς πρέπει να το ρυθμίσετε στην ενότητα WooCommerce -> Ρυθμίσεις -> Εκτύπωση σελίδας. Εδώ μπορείτε επίσης να ρυθμίσετε το Εταιρικό Λογότυπο που θα εμφανίζεται στα έντυπα αντικείμενα, Διεύθυνση Εταιρείας και άλλες πληροφορίες.

en: Click Here to go to Print page
el: Κάντε Κλικ Εδώ για να Μεταβείτε στη Σελίδα Εκτύπωση

en: Enable Print button for Customers.
el: Ενεργοποίηση κουμπιού εκτύπωσης για τους πελάτες.

en: Allow customers to print the WooCommerce order invoice from the customer notification email, from the My Account page or from the View Order page under My Account.
el: Να επιτρέπεται στους πελάτες να εκτυπώνουν το τιμολόγιο παραγγελίας WooCommerce από το email ειδοποίησης πελάτη, από τη σελίδα Ο λογαριασμός μου ή από τη σελίδα Προβολή παραγγελίας στην ενότητα Ο λογαριασμός μου.

en: Click Here to Enable Print button for Customers
el: Κάντε Kλικ Eδώ για να Eνεργοποιήσετε το Kουμπί Eκτύπωσης για τους Πελάτες

en: Enable Invoice Numbering
el: Ενεργοποίηση αρίθμησης τιμολογίων

en: If you want to change the default invoice numbers & set some numbering scheme of your own, then you can set it here with a starting invoice number, a prefix & suffix. For example, you could set it as: TS/001/17-18.
el: Αν θέλετε να αλλάξετε τους προεπιλεγμένους αριθμούς τιμολογίου & να ορίσετε κάποιο δικό σας πρότυπο αρίθμησης, τότε μπορείτε να το ορίσετε εδώ με έναν αρχικό αριθμό τιμολογίου, ένα πρόθεμα και ένα επίθημα. Για παράδειγμα, θα μπορούσατε να το ορίσετε ως: TS / 001 / 17-18

en: Click Here to Enable Invoice Numbering
el: Κάντε Kλικ Eδώ για να Eνεργοποιήσετε την Aρίθμηση Tιμολογίων

en: Getting to Know Tyche Softwares
el: Γνωρίστε τα λογισμικά Tyche

en: Visit the Tyche Softwares Website
el: Επισκευθείτε την ιστοσελίδα Tyche Softwares

en: View all Premium Plugins
el: Εμφάνιση όλων των Premium Προσθέτων

en: Meet the team
el: Γνωρίστε την ομάδα

en: Welcome to %s %s
el: Καλώς ορίσατε στο% s% s

en: Thank you for using WooCommerce Print Invoice & Delivery Note plugin! Now make your deliveries more accurate by allowing customers to select their preferred delivery date & time from Product Delivery Date Pro for WooCommerce. <strong><a target="_blank" href= "https://www.tychesoftwares.com/store/premium-plugins/product-delivery-date-pro-for-woocommerce/?utm_source=wpnotice&utm_medium=first&utm_campaign=PrintInvoicePlugin">Get it now!</a></strong>
el: Σας ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το πρόσθετο WooCommerce Print Invoice & Delivery Note! Τώρα κάντε τις παραδόσεις σας πιο ακριβείς επιτρέποντας στους πελάτες να επιλέξουν την προτιμώμενη ημερομηνία και ώρα παράδοσης από το Product Delivery Date Pro για το WooCommerce.<strong><a target="_blank" href= "https://www.tychesoftwares.com/store/premium-plugins/product-delivery-date-pro-for-woocommerce/?utm_source=wpnotice&utm_medium=first&utm_campaign=PrintInvoicePlugin">Αποκτήστε το τώρα!</a></strong>

en: Never login to your admin to check your deliveries by syncing the delivery dates to the Google Calendar from Product Delivery Date Pro for WooCommerce. <strong><a target="_blank" href= "https://www.tychesoftwares.com/store/premium-plugins/product-delivery-date-pro-for-woocommerce/checkout?edd_action=add_to_cart&download_id=16&utm_source=wpnotice&utm_medium=first&utm_campaign=PrintInvoicePlugin">Get it now!</a></strong>
el: Χώρις να χρειάζεται να συνδεθείτε στον λογαριασμο διαχείρηστη σας ελέγξτε τις παραδόσεις σας συγχρονίζοντας τις ημερομηνίες παράδοσης στο Ημερολόγιο Google από το Product Delivery Date Pro για το WooCommerce.<strong><a target="_blank" href= "https://www.tychesoftwares.com/store/premium-plugins/product-delivery-date-pro-for-woocommerce/checkout?edd_action=add_to_cart&download_id=16&utm_source=wpnotice&utm_medium=first&utm_campaign=PrintInvoicePlugin">Αποκτήστε το τώρα!</a></strong>

en: You can now view all your deliveries in list view or in calendar view from Product Delivery Date Pro for WooCommerce. <strong><a target="_blank" href= "https://www.tychesoftwares.com/store/premium-plugins/product-delivery-date-pro-for-woocommerce/checkout?edd_action=add_to_cart&download_id=16&utm_source=wpnotice&utm_medium=first&utm_campaign=PrintInvoicePlugin">Get it now!</a></strong>.
el: Τώρα μπορείτε να δείτε όλες τις παραδόσεις σας σε προβολή λίστας ή σε προβολή ημερολογίου από το Product Delivery Date Pro για το WooCommerce. <strong><a target="_blank" href= "https://www.tychesoftwares.com/store/premium-plugins/product-delivery-date-pro-for-woocommerce/checkout?edd_action=add_to_cart&download_id=16&utm_source=wpnotice&utm_medium=first&utm_campaign=PrintInvoicePlugin"> Αποκτήστε το τώρα! </a> </strong>.

en: Allow your customers to pay extra for delivery for certain Weekdays/Dates from Product Delivery Date Pro for WooCommerce. <strong><a target="_blank" href= "https://www.tychesoftwares.com/store/premium-plugins/product-delivery-date-pro-for-woocommerce/checkout?edd_action=add_to_cart&download_id=16&utm_source=wpnotice&utm_medium=first&utm_campaign=PrintInvoicePlugin">Have it now!</a></strong>.
el: Επιτρέψτε στους πελάτες σας να πληρώνουν επιπλέον για παράδοση για συγκεκριμένες ημερομηνίες/καθημερινές από το Product Delivery Date Pro για το WooCommerce.<strong><a target="_blank" href= "https://www.tychesoftwares.com/store/premium-plugins/product-delivery-date-pro-for-woocommerce/checkout?edd_action=add_to_cart&download_id=16&utm_source=wpnotice&utm_medium=first&utm_campaign=PrintInvoicePlugin">Αποκτήστε το τώρα!</a></strong>.

en: Customers can now edit the Delivery date & time on cart and checkout page or they can reschedule the deliveries for the already placed orders from Product Delivery Date Pro for WooCommerce. <strong><a target="_blank" href= "https://www.tychesoftwares.com/store/premium-plugins/product-delivery-date-pro-for-woocommerce/checkout?edd_action=add_to_cart&download_id=16&utm_source=wpnotice&utm_medium=first&utm_campaign=PrintInvoicePlugin">Have it now!</a></strong>.
el: Οι πελάτες σας πλέον μπορούν να επεξεργαστούν την ημερομηνία και ώρα παράδοσης στο καλάθι και στη σελίδα ολοκλήρωσης αγοράς ή μπορούν να επαναπρογραμματίσουν τις παραδόσεις για τις παραγγελίες που έχουν ήδη τοποθετηθεί από το Product Delivery Date Pro για το WooCommerce.

en: Invoice Number
el: Αριθμός Τιμολογίου

en: Invoice Date
el: Ημερομηνία Τιμολογίου

en: Order Number
el: Αρ. Παραγγελίας

en: Order Date
el: Ημερομηνία Παραγγελίας

en: Payment Method
el: Μέθοδος Πληρωμής

en: Telephone
el: Τηλέφωνο

en: Refund
el: Επιστροφή χρημάτων

en: Order Subtotal
el: Υποσύνολο Παραγγελίας

en: Welcome to WooCommerce Print Invoice & Delivery Note %s
el: Καλώς ήλθατε στο WooCommerce Print Invoice & Delivery Note %s

en: Welcome to WooCommerce Print Invoice & Delivery Note
el: Καλώς ήλθατε στο WooCommerce Print Invoice & Delivery Note

en: f you want to change the default invoice numbers & set some numbering scheme of your own, then you can set it here with a starting invoice number, a prefix & suffix. For example, you could set it as: TS/001/17-18.
el: Εάν θέλετε να αλλάξετε τους προεπιλεγμένους αριθμούς τιμολογίου και να ορίσετε κάποιο δικό σας πρότυπο αρίθμησης, τότε μπορείτε να το ορίσετε εδώ με έναν αρχικό αριθμό τιμολογίου, ένα πρόθεμα και ένα επίθημα. Για παράδειγμα, θα μπορούσατε να το ορίσετε ως: TS / 001 / 17-18.

en: Current Offers
el: Τρέχουσες προσφορές

en: Billing Address
el: Διεύθυνση Χρέωσης

en: N/A
el: Χ/Α

en: Shipping Address
el: Διεύθυνση αποστολής

en: Product
el: Προϊον

en: Price
el: Τιμή

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Total
el: Σύνολο

en: Download:
el: Κατέβασμα:

en: Customer Note
el: Σημείωση Πελάτη

en: Cheatin&#8217; huh?
el: Είσαι Ζαβολιάρης&#8217; ε;

en: I can't differentiate between Invoice, Delivery Notes & Receipt. The templates are the same.
el: Δεν μπορώ να διακρίνω την διαφορά μεταξύ τιμολογίου, σημειώσεων παράδοσης και απόδειξης. Τα πρότυπα είναι τα ίδια.

en: The invoice sent through mail can't be downloaded as PDF directly.
el: Το τιμολόγιο που στάλθηκε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομίου δεν είναι διαθέσιμο για απευθείας λήψη σε μορφή PDF.

en: The plugin is not compatible with another plugin.
el: Το πρόσθετο δεν είναι συμβατό με άλλο πρόσθετο.

en: This plugin is not useful to me.
el: Αυτό το πρόσθετο δεν είναι μου είναι χρήσιμο.

en: Go to the settings page
el: Μεταβείτε στη σελίδα ρυθμίσεων

en: Settings
el: Ρυθμίσεις
